693573

Питання про скасування віз для українських громадян включено до порядку денного засідання Ради Євросоюзу, яка відбудеться 10 червня.

Про це пише видання "Укрінформ", посилаючись на коментар співробітника керівної інституції Європейського Союзу, передає Корупція Інфо.

Однак, найвірогідніше дискусія продовжиться на технічному рівні на наступному тижні. Та проблема тут не в Україні."Міністри юстиції і внутрішніх справ країн-членів ЄС обговорять питання скасування візового режиму для України, Грузії, Туреччини та Косово на засіданні Ради ЄС 10 червня в Люксембурзі. Але на 14 червня заплановані консультації на робочому, технічному рівні з цього питання. Отже, я не виключаю, що міністри в п'ятницю не прийдуть до остаточної згоди. Але проблема тут не в Україні", — розповів співробітник.

За його словами, деякі країни ЄС хочуть відтермінувати надання безвізового режиму цим чотирьом країнам, бо вони перебувають на різних стадіях відповідності певним для цього критеріям. Зокрема, Україна і Грузія вже повністю виконали свої зобов'язання за планом дій у візовій лібералізації.‡агрузка...