Ляшко заявив, що “візьметься за генерального прокурора Руслана Рябошапку”.
За словами Ляшка, у нього є чітка інформація, що саме він дає прямі вказівки фальсифікувати проти нього кримінальну справу, тисне на суд та дзвонить суддям.
“Він буде сидіти так само на лаві підсудних, як тільки зміниться влада”, – заявив головний “радикал”.
Проте українці сміються з таких заяв Ляшка, зазначаючи що це ще один блазень Ахметова, який лобіює виключно його інтереси, та намагається нагадувати про себе народу, хоча б такими вчинками.
В свою чергу, Руслан Рябошапка заявив, що можлива “провокація” екснардепа Олега Ляшка щодо народного депутата фракції “Слуга народу” Андрія Геруса може призвести до серйозних наслідків.
“У людини з’явилася можливість знову потрапити в телевізор. І він використав момент із Андрієм Герусом. Але такі речі караються Кримінальним кодексом, тому треба вибирати. Медіапопулярність може коштувати дуже дорого”, – сказав Рябошапка.
За його словами, цей інцидент був би кваліфікований як хуліганство, якби Герус був звичайним громадянином.
“А оскільки він є представником влади і напад на нього скоєно у зв’язку з виконанням службових обов’язків, це вже інша кваліфікація та інші санкції, більш жорсткі”, – додав генпрокурор.
“Очевидно, що з його (Ляшка) боку це була, напевно, провокація, але вона йому може коштувати дуже дорого”, – резюмував Рябошапка.
Українці не виключаються що Ляшко може догратись і вже наступного разу поруки не допоможуть, точно поїде в СІЗО, пишуть вони в коментарях.
Окрім того, правоохоронні органи також зацікавляться, як безробітний Ляшко задекларував держоблігацій на 10 мільйонів.
Ляшко подав до НАЗК електронну декларацію, згідно з якою безробітний екснардеп володіє борговими цінними паперами/державними облігаціями на суму 10 млн 100 тисяч гривень.
Дата набуття права, зазначена у декларації, – це 30 жовтня 2019 року.
Також в електронному документі вказано, що номінальна вартість однієї облігації складає тисячу гривень, а Ляшко володіє 10100 такими паперами.
Сам же ” ну дуже чесний” Ляшко, подав позов до суду проти Національного агентства з питань запобігання корупції.
Пресслужба Окружного адмінсуду Києва повідомила, що позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення НАЗК, відповідно до якого, за результатами проведення повної перевірки декларації поданої народним депутатом Олегом Ляшком за 2017 рік (виправленої), Агентство вважає, що він зазначив недостовірні відомості у декларації.
У березні 2018-го НАЗК ухвалило рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій 14 посадовців за 2015 та 2016 роки, серед яких був і тодішній народний депутат Олег Ляшко, не виключено що і за перевірку 2019 року тепер візьмуться.