Українські війська продовжують ведення наступальних операцій на заході Запорізької області. Зокрема, ЗСУ успішно контратакували на захід від Роботиного.

Про це повідомив Інститут вивчення війни.

Там зазначають, що українські війська 9 грудня продовжували наступальні дії на заході Запорізької області та просунулися вперед. «Воєнкор» з РФ заявив, що українські сили успішно контратакували на захід від Роботиного.

В той же час, у Генштабі ЗСУ повідомили, що українські сили відбили російські атаки на захід від Роботиного та Вербового і поблизу Новопокровки

За даними аналітиків, українські сили продовжують утримувати позиції на лівому березі Херсонської області на тлі спроб Росії відкинути українські війська з позицій у Кринках.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські війська намагаються просунутися на схід від Кринок і зміцнюють оборону на південний захід від Олешок, поблизу Підлісного, а також біля Кардашинки.

Варто нагадати і те, що у районі села Кринки на Херсонщині російські війська застосовують нову тактику.

“На свіжих відео від групи аеророзвідки “Птахи Мадяра” є ряд уражень БМП у районі Кринок чи сусідніх сіл. Ці кадри пов’язані з новою тактикою окупантів — закидуванням піхоти в тил наших позицій”, — повідомляють аналітики українського проєкту DeepState.

За їх словами, ворог останні два дні почав на броні закидати десант фактично нам в тил, не вступаючи в бій.