Російський політик і чинний заступник голови нікому не зрозуміло, яку функцію виконуючої, Ради безпеки Росії дмитро медведєв відомий не тільки тим, що “підміняв” диктатора володимира Путіна на посаді президента, але і своїми дивними, не дуже обгрунтованими здоровим глуздом, висловлюваннями. Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вже неодноразово називав його дурнем.

“Важко уявити, щоб член Аль-Каїди чи ІДІЛ сидів в ООН і “офіційно” звинувачував в агресії США чи Ізраїль. РФ використовує ЗАЕС як заручник для фіксації окупованих територій, а Україну хоче виставити… агресором. Але дурнів, окрім медведєва, немає. Єдина загроза для АЕС – російські терористи”, — написав радник голови Офісу президента, коментуючи ситуацію на ЗАЕС.

Як відомо, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв набрався сміливості назвати президента України Володимира Зеленського несамостійним і схильним до впливу психотропних препаратів, хоча сам навіть серед росіян має славу відвертого пияка. Окрім, цого він назвав “вигадками” інформацію про те, що Росія хотіла вбити Зеленського, хоча вона мала безліч підтверджень з різних розвідок.

“Жодних доказів подібної активності не існує, це пусті вигадки”, – сказав Медведєв.

Коментуючи можливість початку Третьої світової війни, якою він сам залякував, Медведев розповів, що “перший ангел затрубив”, але апокаліпсис ще не настав. Радник Офісу президента Олексій Арестович також вирішив не залишатися осторонь. Коментуючи виступ медведєва з “військовою експертизою” та заявами на французькому телебаченні він заявив, що той зображає смішного поліцейського. 

“Вони вирішили вбити Захід сміхом”, — зазначив з іронією Арестович, а також порівняв із псевдополіцейським, який танцює стриптиз.

З медведєвим все стало ясно, вважає Арестович, після його необачного візиту на окуповані території Донецької та Луганської областей. Нагадаємо, він туди заявився в середині серпня з “візитом”. Інші політики росії розсудливо відмовилися від такої поїздки.

“Здебільшого це внутрішній порядок денний, щоб потім розрізати на цитати і сказати, що дмитро медведєв в інтерв’ю російському телебаченню … і вся російська глибинка вважає, що ну медведєв голова, французів там зашугав”, — додає Арестович.

Окрім цього, на думку радника Офісу українського президента Олексія Арестовича, Росія вже програла у війні з Україною. Сьогодні у країни залишилося лише два шляхи: розпад та трансформація.

“Зараз стоїть питання про її (Росію – ред.) майбутнє. Ізолюється або повернеться до цивілізації через трансформацію. Розпадеться або зміниться”, – заявив Арестович.

На його думку, сценарій, яким піде РФ, залежить від того, хто прийде там до влади після диктатора Володимира Путіна. Представник ВП наголосив, що головною жертвою путінського режиму є не Україна, а росіяни.

“Мені здається, що ідеальним рішенням було б спробувати зберегти Росію у статусі, яким вона існує, але змінити її характер, форму та сутність. Тому що головною жертвою путінського режиму є російський народ і народи Росії… Саме він розбещував суспільство…” Робив ставку на збагачення свого ближнього кола осіб та приголомшення мас пропагандою. На хтонь у кожному громадянині”, – розповів Арестович.

Він констатував, що війна за майбутнє перетворення вже розпочалася. З путінським режимом покінчено, він є минулим. Однак майбутнє РФ ще невідоме