На північно західному напрямку Криму, 18 серпня, знову сталася пожежа. Як повідомляють місцеві ЗМІ, “бавовна” трапилася в Міжводному. Про це повідомив український журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram-каналі.

https://www.youtube.com/watch?v=Xz9TGP1YK5s

“В Криму знову щось горить. На північному заході біля селища Міжводне”, – написав він.

На опублікованому відео видно не тільки дим, але й чути звуки, схожі на звуки снарядів, що детонують – не виключено, що було знищено черговий склад ворожих боєприпасів. Відомо також, що у Міжводному є якийсь військовий об’єкт російських окупантів, можливо, аеродром.

При цьому в самому анексованому Криму заявляють, що причина диму в районі Міжводного – спалах сухої трави в селі Сніжне Чорноморського району. Внаслідок “займання” пожежа охопила площу розміром 250 кв. метрів, її вже ліквідували.

Раніше повідомлялося, що 9 серпня, прогриміли потужні вибухи в Новофедорівці під Євпаторією у захопленому Росією Криму. Вибухи сталися на аеродромі, з якого злітають військові літаки окупантів, що атакують ракетами мирні міста України.

У Міноборони РФ відразу заявили, нібито сталася “детонація декількох авіаційних боєприпасів”. Пропагандистські ЗМІ РФ заявили, нібито загинула тільки одна людина, а ще 9 отримали поранення.

У Міноборони України з гумором відреагували на потужні вибухи в Криму. У відомстві зазначили, що не можуть встановити причину пожежі на території аеродрому, але нагадали окупантам про правила пожежної безпеки і заборону куріння в невстановлених місцях.