Вчора президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Глави двох держав привітали одне одного з прийдешніми святами та проведеним взаємним звільненням утримуваних осіб, що відбулося 29 грудня. Також сторони привітали укладення контракту на транзит російського газу територією України, підписаного напередодні.

Під час розмови очільники країн також домовилися негайно перейти до узгодження списків для звільнення українців, серед іншого і кримчан, які перебувають в Криму та на території Росії, і росіян, утримуваних в Україні.

Сторони висловили надію на те, що повне припинення вогню вздовж лінії розмежування на Донбасі розпочнеться найближчим часом.

Українці задоволені розмовою та діями президента України за 2019 рік , і всіляко намагаються висловити йому свою підтримку, словами та вчинками. Проте якщо одні щирі у своїх емоціях і намірах, то декому вигідно і надалі дестабілізувати ситуацію в країні.

Олег Ляшко, який в 2019 відзначився тим, що напав на представника Зеленського, Геруса, вже за це поплатився. Адже тепер він не нардеп, а суд приймав цілком зваженні рішення.  У екс-нардепа, є навіть можливість потрапити за грати, якщо він буде продовжувати вести себе в тому ж руслі, кидаючись на представників влади з кулаками.

Сьогодні ж він знову вирішив нагадати про себе, скандальною заявою, звинувативши українців у втраті свідомості:

Вітати Путіна з новорічними святами – це те саме, що дякувати йому за окупацію Криму і Донбасу, за десятки тисяч вбитих українців і за мільйони зламаних доль. Так роблять або вороги, або клінічні ідіоти, які сьогодні, на жаль, керують моєю найкращою країною. Раби, підніжки, грязь Москви!!!

Я вітаю українців із новорічними і різдвяними святами. Бажаю миру, тепла і затишку в кожній оселі. Щиро дякую і низько вклоняюся усім нашим Захисникам Вітчизни! Дякую за солідарність нашим союзникам по всьому світу.

2019 рік став роком колективної втрати українцями свідомості.

І якщо для Олега Валерійовича, 2019 рік – став роком втрати, то для решти населення, яка підтримужє президента – цей рік став роком надії, та роком сподівань на краще. А також краху старої корупційної системи, політики якої були при владі 20 років, але так і нічого не могли зробити.