Дружина Медведчука Оксана Марченко знову потрапила в розслідування журналістів у зв’язку зі своїм бізнесом в РФ. Про це йдеться в матеріалі програми “Схеми”.

Раніше ЗМІ розкрили, як дружина власника NewsOne, ZIK та “112” Тараса Козака заробляє мільйони в Росії разом з Медведчуком і Марченко.

У Наталії Лавренюк, дружини Тараса Козака, є 25% акцій компанії “НЗНП Трейд”. Ця компанія займається бурінням нафтових свердловин в Ханти-Мансійську, Росія. 61% акцій цієї ж компанії належить Оксані Марченко, дружині Віктора Медведчука.

Частка Марченко вказана як частка кіпрської компанії Ventolor Holding LTD, яка через фірму TUMILLON INVESSTMENTS LTD повністю належить Марченко. У вересні 2018 “Схеми” повідомляли, що дружина Медведчука володіє одним з найбільших нафтових родовищ в Росії.Сумарні запаси нафти оцінюються в 123,7 мільйона тонн, газу – в 3439 мільйонів кубічних метрів. Віктор Медведчук, кум президента Росії Володимира Путіна, раніше підтвердив, що вона є власницею бізнесу в Росії, а управляє бізнесом він сам.

За спостереженнями “Схем”, цей нафтовий бізнес в Росії постійно розвивається. У Ханти-Мансійському окрузі “НЗНП Трейд” бурить все нові свердловини, підключає комунікації і розширює інфраструктуру.

Більш того, частка Медведчука – Марченко в самій компанії в цьому році зросла. Подружжя ведуть цей бізнес в Росії не самостійно. У них там є партнери. Зате Оксана Марченко наростила свою частку в “НЗНП Трейд” – з 50,1% до 61%.