15 травня на 82 році життя помер відомий львівський нейрохірург Юрій Михайлович Сандурський, повідомили на сайті Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

«Колектив Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова висловлює співчуття рідним та близьким видатного лікаря-нейрохірурга Юрія Михайловича Сандурського, який відійшов у вічність 15 травня після довготривалої хвороби. Смерть Юрія Сандурського стала великою втратою не лише для всієї медичної спільноти! Для львів’ян він був і завжди залишиться яскравим прикладом відданості лікувальній справі, українському народові та Україні», – йдеться у повідомленні лікарні.

Свій життєвий шлях Юрій Сандурський як лікар розпочав у селі Ясінка Турківського району і завершив провідним нейрохірургом Західної України.Юрій Сандурський 34 роки був завідувачем нейрохірургічного відділення, яке спершу було в Львівській обласній клінічній лікарні, потім у 8-й міській лікарні, а згодом у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

Він залишив після себе сотні тисяч вилікуваних пацієнтів та цілу плеяду знаних нейрохірургів, котрих він навчив не тільки вправно оперувати, а в першу чергу – співчувати хворим, аналітично мислити та приймати швидкі виважені рішення.

«Колектив Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги розділяє велике горе родини Юрія Михайловича, всіх його близьких і друзів та молиться за упокій його душі. Вічна пам’ять!», – пишуть колеги Юрія Сандурського.