Нещодавно лідерка партії “Батьківщина”, нардеп Юлія Тимошенко в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна” заявила, що влада примушує ухвалити закон про олігархів, щоб відвернути увагу суспільства від корупційних схем на залізниці та в енергетиці, й зокрема – від заяв топменеджера НАК “Нафтогаз” про собівартість українського газу на рівні 1 грн/м³ під час продажу газу населенню 7,99 грн

“Це роблять лише для однієї мети: 64 млрд вкрадено в “Укрзалізниці”, 225 млрд – у НАК “Нафтогаз”. Ви ж не знаєте про цей скандал, а його закрили всіма цими гучними подіями. І всі телевізійні канали показують ці гучні події, порожні абсолютно”

При тому що сама лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в серпні потрапила в гучний скандал. Оскільки її ставленика на чолі державної компанії викрили в корупції.

Тоді її ставленик отримав крісло на заміну голосів фракції Тимошенко під час голосування за бюджет 2021 року.

І на останок завірила глядачів в тому, що закон про олігархів найближчим часом буде скасовано.

“Оскільки процедуру було грубо порушено, тепер будь-який із депутатів збере підписи й може звернутися до Конституційного Суду. Залізобетонна підстава скасувати за порушення процедури цей “антиолігархічний” закон, як ухвалений у неконституційний спосіб. Я вам гарантую, що його буде скасовано”, – заявила Тимошенко.

Її риторика у цьому питанні в принципі не є новою, нардепка від самого початку стала на сторону олігархів й активно брала участь у дискредитації цієї ініціативи від президента.

Наостанок хотілося б зазначити, що проєкт “VoxUkraine” зробив рейтинг брехунів та маніпуляторів у якому на першому місці в топі найменш правдивих політиків Юлія Тимошенко з «Батьківщини».

“За два місяці проєкт зібрав 46 фактологічних цитат Юлії Тимошенко, які можна перевірити (див. методологію проєкту у розділі «Як ми рахували»). З них всього чотири не містили брехні чи маніпуляції — тобто менше 10%”. – пишеться на сайти проєкту.