У Національній академії сухопутних військ не зменшуватимуть курсантів і не переводитимуть навчальні підрозділи до інших міст. Про це повідомив колишній міністр оборони Анатолій Гриценко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тепер і з нього спитають!!! Одіозного Ляшка викликають “на коврик ” до НАБУ

«Зранку зустрівся з міністром оборони Степаном Полтораком. Обговорили пропозиції щодо вдосконалення підготовки офіцерів у військових навчальних закладах Міноборони. Сухий підсумок: у Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення чи зменшення кількості курсантів, тим більше передислокації окремих навчальних підрозділів у інші міста (Одесу, Суми, Харків) – не планується і не буде!» – написав Анатолій Гриценко.

За його словами, навпаки, Міноборони планує збільшення набору, збільшення фінансування і розгортання на базі львівської Академії Сухопутних військ нових сучасних навчальних комплексів.

«Паралельно, планується збільшення набору курсантів для підготовки інженерів-танкістів на Військовому факультеті танкових військ у Харкові, де вони готуються і сьогодні, але це жодним чином не пов’язано з роботою Академії СВ у Львові. Статус Академії, як видового навчального закладу, з нинішнім переліком спеціальностей підготовки, залишається незмінним. Міністр вболіває за підготовку професійних кадрів абсолютно щиро і не налаштований на конфліктні непродумані рішення, ні у Львові, ні в інших містах, де дислокуються військові навчальні заклади. Питання закрите», – написав Анатолій Гриценко.