Лідер Радикальної партії Олег Ляшко дав на горіхи прокурору Волинської області Максиму Киричуку і його заступникам, за те, що компанія чиновників обідала в ресторані, поки під будівлею прокуратури люди мітингували. Про це повідомляє прес-служба політсили, – передає Корупція Інфо

Популярне: Оце нахабство!!! Відомого чиновника зловили на величезному хабарі, ця сума вас точно приголомшить

Місцеві жителі виступали проти "кришування" вивезення лісу, видобутку бурштину, вбивств людей і вимагали звільнення першого заступника прокурора Волинської області Віктора Швидкого.

"9 років тому вбили сина Людмили Дяк. Розібрали на органи. Зараз людина не може звести кінці з кінцями. Жодної слідчої дії не було проведено. А вони живуть зараз, жирують!", – розповіла Ляшку громадська активістка Оксана Марищук.

Жителі Луцька додають, що зникнення тіл небіжчиків – нерідке явище на Волині.

"Тіло убитого сина навіть матері не віддають. Він зник. Вони торгують людьми. Як мінімум, вже є 2 небіжчики, не віддають поховати. Приходили до Швидкого, а він заяву не прийняв. Він неврівноважений. Його ж не обирали. Люди на Майдані були проти його призначення ", – зазначив житель міста Віктор Житинський.

Люди також розповіли народному депутату і те, що до Революції гідності Віктор Швидкий працював в МВС, його люстрували, але згодом прийняли працювати до облпрокуратури Волинської області.

"Ніде правди не знайдеш! Прокурори сидять в своїх кріслах, регочуть. До них прийдеш, тільки час втратиш. Судді – це взагалі окрема казка!", – обурився Віктор Житинський.

Ляшко знайшов головного прокурора області разом із заступниками в місцевому ресторані неподалік безпосереднього місця їх роботи.

"Хлопці, я бажаю вам приємного апетиту, але спочатку треба, напевно, було з людьми розібратися, поговорити, вирішити їх проблеми, щоб вони не лежали під прокуратурою, а потім сидіти в дорогих ресторанах. Ви на обід ще не напрацювали! Якби я був обласним прокурором і люди лежали під прокуратурою, у мене б шматок хліба в горло не ліз би. А ви тут розсілись. Вирішіть проблеми людей, а вже потім їжте! ", – звернувся до керівництва облпрокуратури Ляшко.

Народний депутат пообіцяв взяти на контроль скарги лучан і звернутися з ними до Генпрокурора України Юрія Луценка.