Від вибуху загинули новоспечений чоловік і його літня бабуся, а також серйозно постраждала молода дружина, за життя якої зараз борються лікарі, передає Корупція.Інфо

Новоспечений чоловік і його бабуся загинули після того, як саморобна бомба, замаскована під весільний подарунок, вибухнула прямо у них в руках. 25-річний Суміі Саху і його молода дружина Риму розпаковували подарунки в присутності родичів через п'ять днів після урочистості. Але вони і уявити не могли, що під подарунковою обгорткою захована бомба вагою близько 2 кг, повідомив Mirror.

В результаті вибуху, який зніс навіть стіни будинку, загинули чоловік і його 85-річна бабуся. Молода дружина отримала важкі поранення, і зараз лікарі борються за її життя. Поліції вдалося встановити, що посилка призначалася для Суміі, який працює програмістом, і його батька.

Єдина зачіпка, яка є у слідства, – це місто, звідки був відправлений подарунок, – Райпур. Туди вже прибула команда для подальшого розслідування, а також вивчаються записи з камер відеоспостереження.

Популярне: «Батьків розстріляли, а дитину втопили живцем»: Жахливе вбивство цілої родини

Весілля відбулося 18 лютого в індійському штаті Орісса.