41-річний чоловік за весь час участі в шоу скинув 155 кг, але підсів на знеболююче і помер від серцевого нападу, передає Корупція.Інфо

Чоловік, який страждає на ожиріння і важив близько 380 кг, помер після того, як почав боротьбу із зайвою вагою в рамках телевізійного шоу "Я важу 300 кг" (My 600lb Life). У Роберта Бухеля з міста Форкед-Рівер, Нью-Джерсі, стався серцевий напад через п'ять місяців схуднення, за які він скинув близько 155 кг. При цьому тільки за перший місяць 41-річний чоловік втратив більше 56 кг, повідомляє The Sun.

Популярне: "Чекатимуть кілька тижнів, щоб поховати": Вже з 15 березня вводять нові правила захоронення померлого

Роберт і його наречена Кетрін Леманський переїхали до Х'юстона, штат Техас, де його стан міг контролювати баріатричні хірург. Їм насилу вдалося дістатися до міста, а протягом поїздки чоловік впав на підлогу і отримав серйозні травми. Втім, коли Роберт став важити 320 кг, то його помістили в реабілітаційний центр, де він заново почав вчитися ходити.

Також йому видалили опухлі лімфатичні судини, які з'явилися через надлишок жиру і блокували пересування рідин через організм. Але, не дивлячись на свої успіхи, Роберт був в глибокій депресії і вимагав більше знеболюючого, від якого в кінці кінців у нього з'явилася залежність.

Після того як доктор зменшив кількість ліків, чоловік стверджував, що йому було боляче навіть рухатися. Він перестав ходити і вставати з ліжка і навіть порвав шви, щоб отримати знеболююче. Тоді Роберт був відправлений назад в реабілітаційний центр, де також відмовлявся ходити або займатися спортом, а через кілька тижнів у нього стався серцевий напад.

"Останнє, що він сказав мені:" Я не думаю, що зможу пережити цю ніч. Я люблю тебе і завжди буду любити ""