Депутат Верховної Ради Євген Мураєв переконаний, що найбільше президент України Петро Порошенко боїться відповідальності.

В ефірі одного із українських телеканалів  політик назвав головний страх українського лідера.

«Порошенко не боїться реваншу, Порошенко боїться відповідальності. Він прекрасно розуміє, що якщо до влади прийдуть інші політики, не представники партії, які є його подільниками на сьогодні або на вчора, то відповідальність не минуча  », – заявив депутат Верховної Ради Євген Мураєв.

В кінці минулого року ЗМІ зіставили обіцянки президента України Петра Порошенка та підсумки його роботи. З'ясувалося, що він виконав 41% від обіцяного. У 2017-му глава держави стримав своє слово і вніс на розгляд парламенту законопроекти про реінтеграцію Донбасу і про антикорупційний суд, підвищив рівень мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Крім того, Верховний суд приступив до роботи, в країні побудували 2 тисячі кілометрів доріг. При цьому багато обіцянок так і залишилися словами. У цей список увійшли відновлення контролю Києва над народними республіками, забезпечення випускників Національного університету оборони житлом, проведення аукціону зв'язку 4G і зведення в Житомирі фонтану «краще вінницького».

«Щоб політики нарешті стали відповідальними, потрібно прийняти закон про опозицію, в якому контрольні функції віддати опозиціонерам. Опозиція, маючи Рахункову палату, маючи контрольні функції, зможе контролювати витрату бюджетних грошей. Тільки в цьому випадку корупції стане менше », – вважає Мураєв.

На сьогоднішній день опозиційні сили мають досить слабке представництво в парламенті: з 423 депутатів пропрезидентський Блок Петра Порошенка представляють 136, «Народний фронт» – 81, «Опозиційний блок» – 43, «Самопоміч» – 25, Радикальну партію – 21, «Батьківщину» – 20, групи «Відродження» та «Воля народу» – 24 і 19 відповідно, а 54 осіб мають статус позафракційних депутатів.