У спортклубі ошуканим туристам заявили, що не знають нікого з фігурантів скандалу, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Бажання відпочити задешево в Єгипті зіграло злий жарт із киянами. Омріяна подорож обернулася спробами повернути собі кошти та покарати аферистів, з посиланням на ТСН. 

Одна з потерпілих показує, скільки грошей перерахувала за сімейний відпочинок у Єгипті – 18,8 тисяч гривень.  “    
"Путівки я купувала для двох дітей і мами", – розповіла Юлія Магай. 

Жінка відгукнулася на заклик однокласниці придбати дешеві путівки – по 200 доларів за дорослого. За легендою, така приваблива ціна надавалася лише членам спортклубу, тож зібрали ще по 150 гривень членських внесків. Коли ж настав час летіти, виявилося, що відпочинок скасовується. 
Катерина Тимченко – мати сімох дітей. Вона запевняє, що в афері з путівками вона стала проміжною ланкою між аферистами і ошуканими клієнтами. Згадує, як її знайомий Дмитро Гончар запропонував дешевий відпочинок.  

"Він колишній опер. Сказав – це бюджетні путівки, моя дружина працює в спортшколі, і вона може зробити хоч сто. Але закритий ротик, бо неможна про це багато-кому знати. Та я, кажу, нікому казати не буду – лише своїм", – розповідає киянка. 
Своїх серед знайомих та рідних назбиралося більше 20 сімей.  “    
"Давали мені гроші. І все. Я все передавала", – твердить Катерина. На відпочинок доїхала тільки вона з чоловіком та дітьми. Про те, що не їдуть інші – вагітна тоді жінка дізналася лише на морі.  “    
"Коли ми дізналися, що я потрапила в таку шахрайську схему і стала її фігурантом, то я не їла, не пила, я просто плакала в номері", – твердить вона. 
Дмитро тоді сказав, що стався форс-мажор, а повернути гроші він не в змозі. І написав на неї заяву в поліцію, що його життю загрожують невідомі особи.  У спортклубі ошуканим туристам заявили, що не знають нікого з фігурантів скандалу. Головний тренер запевняє, що жодного стосунку до злочинної схеми не має. Відхрещується і подружжя Гончарів.  “    
"Я взагалі вперше про це чую", – каже Дмитро. “    
"Я не розумію про що ви кажете. Я з вами спілкуватися не хочу", – каже Оксана. Жертви шахрайства об'єдналися та найняли адвоката.  “    "Загальна сума збитків коливається десь у межах 18 тисяч доларів", – вважає юрист В'ячеслав Зьома. Хто саме привласнив кошти – визначать правоохоронці. Шахраям загрожує обмеження волі на строк до трьох років.  “    
"На даний час тривають слідчо-оперативні розшукові заходи по встановленню осіб, що причетні", – розповів заступник керівника Подільського управління поліції Дмитро Кожухівський.