Костянтин Іващенко, який перейшов на бік окупантів та керує Маріуполем в окупації, зник після замаху на нього. Окрім того, його доньку днями нібито побили у москві.

Таку інформацію оприлюднив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, на Коснятина Іващенка, який керує Маріуполем в окупації, здійснили невдалий замах. Після цього гауляйтер вирішив переховуватись в одній з лікарень. Мовляв, саме тому він не був присутнім на святкуванні дня прапора росії.

Окрім того, у небезпеці опинилася і його донька, на яку напали в неділю, 21 серпня, у москві. Все це, мовляв, пов’язано з тим, що Іващенко пересварився з російським керівництвом та зміцнив стосунки з главою “ДНР” Денисом Пушиліним.

“Все це складається в дуже цікаву картину павуків в банці. Наші джерела повідомляють, що конфлікт між Іващенко та його російськими кукловодами Сабліним та Івановим набирає обертів. Сам Іващенко встановив дружні відносини з Пушиліним за останні часи та відверто вирішив вискочити з однієї руки фсб до іншої – з донецьким слідом”, — пише Андрющенко.

Такі обставини не сподобались російському фсб, тож на Іващенка здійснили спробу замаху. Андрющенко зазначив, що справу по замаху веде не слідчий комітет росії, як би це мало статися зазвичай у таких справах, а звичайнісінька поліція окупантів. Відомо, що це Михайло Москвітін, який є колаборантом з Білосарайської Коси та є близьким другом Костянтина Іващенка. Свою посаду він нібито отримав за сприяння Дениса Пушиліна.

“Його завдання “зібрати переконливі докази”, що замах організовано людьми Іванова і таким чином “прибрати” самого Іванова з маріупольської карти впливу. З іншого боку, саме через це Іванов переказав привіт Іващенко через доньку в Москві. Що буде далі — спостерігаємо. Але це трилер набирає обертів і перестає бути млосним. У підсумку когось не дорахуємо. За кращим варіантом – обох”, — розповів Андрющенко.

В той же час, як йдеться у свіжому зведенні Генштабу,  На Сіверщині ворог продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил РФ у прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою демонстрації присутності та стримування дій підрозділів оборони Се Сили.

Ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Гай, Залізний Міст та Гірськ у Чернігівській області та Бачівській, Віленській Слободі та Стукалівці в Сумській області. Провели повітряну розвідку прикордонних регіонів БПЛА.

На Харківському напрямку ворог обстрілював райони населених пунктів Одноробівка, Цупівка, Прудянка, Базаліївка, Циркуни, Петрівка, Великі Проходи, Питомник, Іванівка, Коробочкине, Слобожанське та Чепіль з танків, ствольної та ракетної артилерії. Ворожі літаки збили райони Питомника, Пришиба та Залимана.

Ворог здійснив невдалу спробу наступ біля Петрівки, зазнав втрат та відступив. Підтримує високу інтенсивність розвідки БПЛА.

На Слов’янському напрямку ворог використовував танки, ствольну артилерію та МЛРС для обстрілів околиць Велики Комишуваха, Краснопілля, Нової Дмитрівки, Долина та Дібрівне.

Сили оборони України відбили спробу нападу ворожих підрозділів поблизу Долини та Дмитрівки.

На Краматорському напрямку ворог атакували райони Спірне, Званівка, Сіверськ та Пришиб. Ворог зробив спробу покращити тактичне положення поблизу Старого Каравану, але безуспішно відступив.

У напрямку Бахмута ворог продовжив обстріли територій поблизу Бахмута, Веселої Долини, Зайцеве та Кодеми. Ворожими літаками збито райони населених пунктів Соледар, Зайцеве, Кодема та Яковлівка.

Окупанти намагалися наступати біля Кодеми та Бахмутського шляхом наступальних та штурмових дій, зазнали втрат та відступили.

Також ворог намагався прорвати оборону наших військ в районі населеного пункту Первомайське, отримав сильний відбиток та відступив.