В Одесі Київський районний суд обрав запобіжний захід офіцеру військкомату, якого нещодавно спіймали на хабарі в розмірі 3 тисяч доларів, у вигляді утримання під вартою на строк 60 днів. Про це повідомили в прес-службі суду.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

В якості альтернативи арешту суд визначив суму застави в розмірі понад 0,5 млн гривень. Правоохоронці вже встановили, що службовому кабінеті офіцер зажадав хабар у призовника, якого викликали до військкомату для проходження військово-лікарської комісії. За зазначені кошти чиновник обіцяв "зробити" хлопця непридатним для військової служби, а в разі відмови погрожував відправити його до військової частини.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі співробітники Служби безпеки України викрили в систематичних хабарах чиновника Одеського обласного військового комісаріату.

Раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу нарахувала в Україні за першю половину 2018 року корупційних угод на 297,1 млрд грн. Такі дані отримані в результаті спецмоніторингу. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки.