У День Весни і Праці дачники на СНТ «Сад», яке знаходиться в Усть-Заострівці, що в Омській області РФ, люди почули з сусідньої ділянки несамовиті крики. Один із чоловіків вирішив перевірити, що відбувається у сусідів. Крики доносилися з колодязя, який знаходиться на ділянці, передає Корупція.Інфо

На дні був 72-річний господар ділянки. Сусід негайно викликав рятувальників і поліцію.

Приїхавши на місце фахівці врятували пенсіонера, а на дні виявили два трупи 42 і 44 років. Загиблі були синами старенького росіянина.

Порталу Om1.u стало відомо, що напередодні Першотравня брати поїхали на дачу смажити шашлики. Трохи випили і почали жартома боротися, з'ясовуючи, хто з них сильніший. У момент боротьби вони оступилися і впали на дно 30-метрового колодязя, в якому не було води. Чоловіки розбилися на смерть.

Через якийсь час на ділянку повернувся батько загиблих. Він ненадовго відлучався. У пошуках своїх дітей він заглянув в колодязь. Думаючи, що сини живі, пенсіонер спробував сам їх врятувати. Він прив'язав до гака гумовий шланг і поліз на дно, але шланг обірвався і чоловік полетів вниз, впавши прямо на своїх синів.

Популярне: «Власний салон, неймовірні ціни і скандальне пророкування про Порошенка»: Що відомо про двічі переможницю «Битви екстрасенсів» Олену Курилову

– Пенсіонер всю ніч просидів у колодязі з мертвими синами, – розповіла старший помічник керівника СУ СКР по Омській області Лариса Болдінова. – Він кричав, кликав на допомогу, але почули його лише вранці. За фактом заподіяння смерті з необережності порушено кримінальну справу. Встановлюється, хто викопав криницю на ділянці і чому вона виявилась відкритою.