Дівчина застрелила бойфренда і відрізала йому голову, після того як він вирішив з нею розлучитися, передає Корупція.Інфо

Скандально знаменита вбивця, яка обезголовила свого коханця і кинула голову в річку в 1997 році, незабаром вийде з в'язниці. Однак до сих пір ніхто не знає, де знаходиться тіло її жертви, повідомляє Mirror.

Популярне: "Можна піднімати мінімальну зарплату вже сьогодні!": Рева озвучив нечувану суму

Кеті Йо була поміщена у в'язницю 2000 року за жахливе вбивство 31-річного Крістофера Марка Дорріан, яке потрясло всю Австралію. Засуджена, якій вже 43 роки, зробила три постріли в голову колишнього колеги після того, як він захотів з нею розлучитися. Голову Крістофера знайшли у спортивній сумці біля річки в Сіднеї, але Кеті так і не сказала, що трапилося з його тілом.

Родичі загиблого благали Кеті, яка до вбивства працювала медсестрою в психіатричній лікарні, розповісти, де лежить труп. Однак ця загадка залишається нерозкритою протягом більше 20 років. У підсумку мати Крістофера була змушена покласти в труну тільки голову сина.

Кеті опиниться на волі вже 13 липня, незважаючи на кампанію сина її жертви під назвою "Ні тіла – немає дострокового звільнення". Спочатку жінку засудили до 24 років тюремного ув'язнення, але в підсумку термін був скорочений.