Грузинська опозиційна партія “Єдиний національний рух” має намір висунути чинного голови Національного комітету реформ України Міхеїла Саакашвілі на посаду прем’єр-міністра Грузії.

 

Про це повідомив голова партії Роман Гоцирідзе, інформує Інтерфакс-Азербайджан.

“Було б логічно в ході передвиборної кампанії висунути кандидатуру Михайла Саакашвілі на пост прем’єр-міністра майбутнього уряду. Після того, як він прийме остаточне рішення, ми в партії офіційно підтримаємо цю ініціативу. Хоча вчорашнє його заяву можна вважати підтвердженням”, – сказав в п’ятницю журналістам голова ЕНД Роман Гоцирідзе.

Саакашвілі напередодні оприлюднив в соцмережах відеоролик, в якому заявив про своє прийдешнє повернення в Грузію.

Своєю чергою, міністерка юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що у разі повернення до Грузії Міхеіла Саакашвілі, на нього чекає затримання та в’язниця.

“Ця людина (Саакашвілі) відмовилася від грузинського громадянства і в останні роки все обіцяє повернутися на батьківщину. Все це схоже на шоу”, – сказав в п’ятницю журналістам політичний секретар опозиційної партії “Демократичний рух – єдина Грузія” “Гигльо Барамідзе.

Вибори в парламент Грузії пройдуть 31 жовтня.

Нагадаємо, вчора екс-президент Грузії, колишній глава Одеської ОДА, а нині глава українського Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі подякував Україні і заявив про повернення в рідну Грузію.

За словами політика, він активно включився в грузинську виборчу кампанію, тому що в Грузії, на відміну від України, в жовтні проводяться Національні вибори. У той же час Саакашвілі пообіцяв і далі “битися в Україні”.