Російські джерела повідомляють, що колишній глава адміністрації українського президента-втікача Віктора Януковича Андрій Клюєв перебуває в лікарні в дуже важкому стані, на апараті штучної вентиляції легенів під цілодобовим наглядом власної служби безпеки. Його стан оцінюється як важкий. Що більш цікаво, відомо, що наразі Клюєв перебуває в комі.

Про це повідомив близький до російських силовиків Telegram-канал.

Як відомо, Клюєв був впливовим членом команди Януковича і після «Революції гідності» у 2014 році втік до Росії разом зі своїм шефом.

Протягом останніх років він проживав у РФ, перебуваючи при цьому під санкціями. Оточення політика-втікача стверджує, що останнім часом він безвилазно проживав у будинку під Москвою. У політику він не ліз і займався бізнесом, а останній контакт зі сторонніми у нього відбувся майже 2 тижні тому.

Повідомляється, що наприкінці минулого тижня стан здоров’я Клюєва різко погіршився — у нього з’явилася задишка і сильний кашель. Його в екстреному порядку госпіталізували, охорона взяла лікарню під цілодобову охорону.

Співробітники лікарні діагностували в нього двосторонню пневмонію, після чого ухвалили рішення ввести пацієнта в стан медикаментозної коми. Зараз до Клюва нікого не пускають, включно з дружиною.

Нагадаємо, Андрія Клюєва підозрюють в організації розгону студентів на Майдані 30 листопада 2013. Тоді Клюєв очолював Адміністрацію президента-втікача Януковича. Також Клюєва підозрюють у заволодінні державним майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, повторно і в особливо великих розмірах.