Відразу після офіційного висунення в президенти України Петра Порошенка в штабі Юлії Тимошенко пожвавилися і почали поширювати дані Інституту аналізу та прогнозування, згідно з якими чинний глава української держави набирає 11,9% голосів виборців, в той час, як лідер партії «ВО« Батьківщина »Юлія Тимошенко беззастережно перемагає, адже набирає 20,2% голосів.

За результатами дослідження до другого туру з Юлією Тимошенко нібито потрапляє комік і шоумен Володимир Зеленський, він набирає 12,6%. Найцікавіше, що на третьому місці виявляється Юрій Бойко, незважаючи на те, що у нього, як і Петра Порошенка 11,9%. Головний меседж цього соцопитування – у Юлії Тимошенко величезний відрив від всіх претендентів на пост президента країни і шансів немає ні у кого, але, тим не менш, акцент робиться саме на Петра Порошенка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Блогер Павло Себастьянович, який в своїх постах всіляко підтримує Тимошенко, пише про те, що йому як раз добре зрозуміло, навіщо Петро Порошенко йде в президенти. Такі бізнес-імперії, такі багатства існують тільки коли ти при владі. З іншого боку – навіть, будучи багатим йти туди, де тебе чекає провал не зовсім зрозуміло. З третього боку, Порошенко дуже багатий, тому не може повірити в те, що він йде стежкою Ющенко.