Скандальний політик Михеїл Саакашвілі закликав негайно арештувати Медведчука і помістити його в загальну камеру, передає Корупція.Інфо

Таку заяву екс-президент Грузії зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За його словами зараз українській владі необхідно терміново вирішувати питання зі звільненням політв'язня Олега Сенцова.

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

"Друзі, це дуже важливий пост. Неважливо, як ви ставитеся до мене. Важливо тільки одне: Олег Сенцов голодує вже 51-й день, і зараз вже ясно, що тільки ми можемо його врятувати!"

За словами Саакашвілі Путін не відпустить українських політв'язнів, якщо не відчує реальну загрозу з боку України.

Олег знаходиться в заручниках у кремлівського маніяка. Змусити його звільнити Олега можна тільки реальною загрозою забрати щось дуже важливе для нього.Політик запропонував скористатися для таких цілей Медведчуком.

"Медведчук. Він входить до близького кола Путіна, він його кум, і за Медведчука Путін віддасть всіх наших заручників, включаючи Олега. І Порошенко, і Аваков, і Турчинов, і Луценко прекрасно знають, що його є за що посадити. Сам Медведчук тим більше це знає. Його потрібно негайно заарештувати, хоча б за корупцію, посадити в загальну камеру – і тоді Путін прибіжить домовлятися про обмін заручниками ".

За словами Саакашвілі, до сих пір українська влада відмовлялася від таких методів через свій бізнес в Росії.

"Порошенко не хоче саджати Медведчука, оскільки боїться за свій російський бізнес. Нам потрібно змусити Порошенка і його компанію це зробити."

Політик закликав користувачів соціальних мереж влаштувати акцію протесту, написавши в коментарях на сторінках українських політиків вимоги про арешт Медведчука.