Хлопчик помер в одній з приватних клінік Маріуполя, передає Корупція.Інфо

Популярне: Жахіття!!! У Вінниці сталася кривава різанина просто в нічному клубі

Дворічна дитина померла на прийомі у стоматолога. Передбачається, що смерть могла настати в результаті перекриття дихальних шляхів марлевим тампоном і интубаційною трубкою. Про це повідомили батьки загиблого хлопчика і показали свідоцтво про його смерть.

У документі причиною смерті вказана механічна асфіксія, яка настала через закриття верхніх дихальних шляхів стороннім тілом (марлевим тампоном і інтубаційною трубкою).

"П'ятеро людей не помітили один тампон, п'ять чоловік стояли і дивилися. Вони просто його задушили!" – обурився батько дитини.

"Нам говорили: зробили загальний наркоз, дитинка заснула, тому почали тампонувати (процедура робиться, щоб слина не потрапила в бронхи, і людина не захлинулася. – ред.). Випав один тампон, і вони цією трубкою його просто запхали ", – додав чоловік.

За словами батька дворічного хлопчика, дитину виносили з кабінету вже синьою, оскільки настала клінічна смерть. При розтині знайшли тампон, що містить хімію. Батьки дитини говорять, що він важко переносив походи до стоматолога. Коли вони дізналися, що лікувати зуби синові можна в медикаментозному сні, вони пройшли всі аналізи і зробили кардіограму. Результати були задовільні.

Повідомляється, що клінічна смерть дворічного Олега наступила через 20 хвилин після початку лікувальних дій. Джерела видання з клініки розповіли, що хлопчик був підключений до апарату вентиляції легенів, і трубка стояла в легенях.