Юлія Тимошенко, без перебільшення, найяскравіша жінка-політик України, кожне її інтерв'ю чи поява на якомусь заході бурхливо обговорюються, а про її біографію складають справжні легенди. Тому не дивно, що суспільство завжди цікавилося і її особистим життям, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Слава Мальдівам Сейшелам Слава…”: Що відбувалось біля будинку Порошенка (Фото)

Чоловік нардепки успішний бізнесмен, розумний, сипатичний, їх кохання починалося як в книзі. Разом вони виховали доньку і, здається, просто ідеальна сім'я, але в пресу просочилася інформація, що Олександр час-від-часу живе окремо від дружини. Всі чудово пам'ятають як він разом з донькою досить довгий період жили за кордоном. Ось тоді і почали поширюватися чутки про розлучення пари  і коханців Тимошенко.

Кого ж тільки не приписували Юлії Володимирівній, важко повірити, але поговорювали навіть про її роман з Путіним.

А ось нещодавно в Мережі з'явився справжній компромат на Тимошенко! Опублікували світлини, як нардепка відправилася у відпустку до Європи і не з чоловіком, а з молодим привабливим брюнетом. Відправилася парочка саме до Брюсселю. Молодий чоловік увесь час супроводжував її під руку, а також носив її жіночу сумочку.

Варто зазначити, що виглядала Тимошенко в супроводі брюнета просто відмінно: ідеальна зачіска, вбрання, височезні підбори, а також закохані щасливі очі.А її супутником виявився колега Михайло Лівінський. Вже давно обговорюють  їхній зв'язок, адже це вже не перший випадок, коли молодик супроводжує нардепку. Він ніби її тінь, скрізь і всюди вони разом.

Саме від Лівінського багато в чому залежить, хто і в якій черговості потрапляє на зустріч до лідера БЮТ.

Його робота не помітна для сторонніх очей, але знаючі люди кажуть, що Михайло Олександрович користується довірою у Юлії Тимошенко. Що, погодьтеся, набагато краще, ніж публічна похвала.

Невже саме через нього її законний чоловік живе окремо?