Наступного тижня по всій країні може бути введений режим НС.

Про це повідомляє телеграм-канал “Легітимний”.

Наше джерело повідомляє, що на наступному тижні всі українські міста зупинять міський транспорт, а також буде заборонено виходити на вулиці без особливої ​​причини.
Такі жорсткі заходи будуть вжиті, коли отримають реальні дані по кількості заражених коронавірусом в країні. Ці жорсткі заходи дозволять зупинити поширення коронавіруса в Україні.
Джерело доповнює, що Міністр МВС Арсен Аваков вмовляє Зеленського ввести режим надзвичайного стану в країні.

Українцям слід готуватися до того, що обмежувальні заходи стануть ще суворішими, попередив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«У країні вже введені обмежувальні заходи. Вони стануть значно жорсткішими в найближчі дні – це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити », – написав міністр у себе на Facebook.

Аваков зазначив, що по всьому світу обмеження і криза. «Скрізь, як і у нас, немає масок і респіраторів – і в США і в Європі – паніка захопила величезні простори світу. Немає тестів, немає апаратів штучної вентиляції легенів. Провідні економіки світу і кращі системи охорони здоров’я виявилися не готові до атаки вірусу. Це факт. У нас ситуація з цим така ж погана », – визнав він.