Гвалтівник 13-річної дівчини вибачився за скоєне, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Порн*зірка і коханка Петра Порошенка?”: Ірина Фриз – від простої продавчині до помічника президента, всі таємниці

Хлопець, якого підозрюють в груповому зґвалтуванні 13-річної школярки в Москві заявив, що дівчина сама винна в події.

 "Вона була згодна на все, і прекрасно усвідомлювала наслідки", – сказав він.

Хлопець сказав, що йому було дуже соромно перед матір'ю жертви, і він вибачився за скоєне. Після цього мати сказала, що хлопець ні в чому не винен, і вона не буде псувати йому життя. Вона сказала, що те, що сталося послужить всім уроком.

Раніше повідомлялося про те, що у столиці 13-річна школярка звинуватила п'ятьох хлопців в згвалтуванні. Дівчинка стверджувала, що над нею поглумилися двічі.

За словами постраждалої, перший раз її згвалтували двоє хлопців. Все сталося на сходовій площадці у квартирі, куди вона прийшла в гості.

Другий раз насильству школярка піддалася через кілька годин прямо на вулиці. Дівчинка пішла до магазину з трьома юнаками, а вони поглумилися над неповнолітньою.

Все, що відбувається було знято на відео. Запис просочилася в соцмережі і дівчинку висміяли в школі.

Як пише Tegram-канал Mash, однолітки жорстко знущалися над школяркою. У підсумку про те, що трапилося дізналася мама постраждалої. Жінка тут же написала заяву в поліцію.

Чотирьох підозрюваних незабаром затримали. Однак, за інформацією Mash, справа не порушена. Слідчий комітет нібито не побачив складу злочину.