Популярне: Нові штрафи! Українців будуть штрафувати за використання сонячних батарей

 

Юлія Порошенко заявила, що з новим прізвищем їй простіше жити не стало, а до обрання свекра президентом молодші сестри і брат її чоловіка ходили з розбитими телефонами старих моделей, передає Корупція.Інфо.

«Простіше точно не стало», – заявила Юлія Порошенко, відповідаючи на питання «Вам прізвище нове допомагає чи заважає? Жити з новим прізвищем стало легше чи складніше? »

«Я не хочу, щоб це звучало пафосно, – заявила вона. – Але скажу як є: п'ять років тому, коли я тільки вийшла заміж за Олексія (тоді ще Петро Олексійович не був президентом), було дуже багато стереотипів щодо способу життя багатих людей.

І я абсолютно була вражена відношенням цих людей до речей, до грошей, до витрат. Наприклад, молодші сестри і брат Олексія ходили з розбитими телефонами старих моделей.

Причому ставлення було таке: ви розбили, тепер ходите з розбитими.

Вони жили, як звичайні люди. Мені в цьому плані було дуже легко увійти в цю сім'ю, було відчуття, що у нас одні цінності, жодного снобізму і мажорства я не побачила", – запевнила президентська невістка. 

Тоді Юлію запитали про відпустку Порошенка на Мальдівах, та чи була вона теж з родиною президента. "Я просто бачу, як людина працює.

Коли у мене народилися діти, я, природно, як і будь-яка мама, вночі вставала, годувала, займалася дітьми. І я в 3, о 4 годині ночі бачила, як Петро Олексійович повертався з роботи. І вранці він о 8-9 виїжджав знову на роботу.Тобто він реально дуже-дуже багато працює", – почала Юлія. "Мені здається, що він заслуговує на такий відпочинок, щоб його ніхто не чіпав.

А просто їхати куди-небудь, щоб його не впізнали, нереально. Ми одного разу їздили в Іспанію, його сфотографували російські журналісти і виклали в Інтернет. Я думаю, що один раз на рік, причому на кілька днів, людина може собі це дозволити", – заявила вона, але не уточнила, чи була на Мальдівах також.

Крім цього, президентська невістка, яка походить з Петербурга, наголосила, що вивчає українську та не їздить до батьків. Мовляв, бачиться з ними не у Росії, а на нейтральній території.

Також Юлія запевнила, що вже отримала українське громадянство.

"Ви знаєте, що в Україні досить складно отримати громадянство. Незважаючи на те що я була одружена, у мене вже було двоє дітей, процедура отримання громадянства зайняла майже п'ять років. Спочатку була тимчасова посвітка на проживання, потім постійна, і тільки потім громадянство", – поділилася дружина Олексія Порошенко.