У грузинських властей зараз істерика, – Деканоїдзе про призначення Саакашвілі віце-прем’єром в Україні.

Як розповіла членкиня “Об’єднаного патріотичного руху” Хатія Деканоїдзе в коментарі 24 каналу, в Грузії і справді не дуже задоволені такою ініціативою, і головна причина – цілком проросійська влада в країні.

За її словами, прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія дійсно говорив, що в уряді хочуть покликати посла України нібито на консультацію.

“В цілому вони дуже незадоволені. Ви повинні розуміти, що у нас в Грузії зараз все дуже не солодко, бо владу очолюють проросійські олігархи, а прем’єр-міністр – колишній громадянин Росії, якого ніхто не знав. Просто Іванішвілі спочатку поставив його міністром внутрішніх справ, а потім і прем’єром “, – зазначила Хатія Деканоїдзе.

Також Деканоїдзе нагадала, що в червні 2019 року в Тбілісі були дуже серйозні протести, коли влада привезла комуніста Сергія Гаврилова і посадила в крісло парламенту.

“Тобто ця влада не зважає на грузинів, які дійсно вважають – і це так і є – Росія головний окупант і ворог Грузії. Саме тому зараз такі істерики у грузинських властей. Я вважаю, що це не тільки не правильно, а й проти стратегічних інтересів Грузії. Адже в Грузія і Україна мають єдину мету на свободу, Захід і серйозні цінності “, – пояснила Деканоїдзе.