На 4-му етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі завершилася гонка з масовим стартом серед чоловіків на 15 км.

З 9 до 12 січня у самому центрі Німеччини, в землі Тюрінгія, відбувавсяя 4-й етап Кубка світу з біатлону. Українські любителі біатлону могли подивитися перегони у прямому ефірі.

Кращим з представників збірної України став Дмитро Підручний, який зайняв 15-е місце. Наш співвітчизник невдало почав гонку, допустивши два промахи на першому й по одному промаху на другому і третьому вогневих рубежах.

Підручний здійснив справжній подвиг в мас-старті Кубка світу з біатлону.

Однак на кінцівку мас-старту Діма зумів зібратися, і на думку коментатора Євроспорту Сергія Курдюкова здійснити справжній подвиг, фінішувавши в топ-15. Його партнери по команді фінішували за межами топ-15.

Ще один українець Артем Прима завершив бій на 24-й позиції.

Відзначимо, що чоловіча естафета завершилася перемогою Норвегії. Збірна України замкнула першу десятку.