Черговий скандал в поліції. Якщо раніше «відрізнялися» в основному хабарники, а також ті співобітники, що влаштовували «п’яні» ДТП, то зараз інше ПП. «Бравий» поліцейський побачив на вулиці неповнолітню, яка числилася в розшуку. А він пізнав його по фотографії, яка раніше була поширена правоохоронцями.

За наявною інформацією, страж правопорядку підійшов до неї, почав діалог. Потім вони разом пройшлися вулицями і поліцейський запросив нову знайому до себе додому. Як стало відомо, там він «зробив відносно дівчини розпусні дії».

У регіональному главку Нацполіціі підтвердили таке ПП.

«Зараз перевіряється інформація про неправомірні дії поліцейського стосовно неповнолітньої. Для з’ясування обставин керівництво ГУ Нацполіціі призначило службове розслідування. На час його проведення працівник відсторонений від виконання службових обов’язків », – повідомили в главку.

За результатами буде прийнято рішення про подальше перебування працівника в рядах поліції. У той же час про подію проінформовані представники Державного бюро розслідувань, які нададуть правову оцінку діям поліцейського.