432665

Підприємства, які залишилися на окупованих територіях Луганської та Донецької областей, у разі переїзду на підконтрольну Україною територію зможуть отримати податкові пільги.

Про це йдеться в підготовленому голосою Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадієм Москалем законопроекті, який незабаром буде представлений у Верховній Раді, – повідомляє прес-служба голови ВГА передає Корупція.Інфо

"Плюси від цього не тільки в можливості займатися легальним бізнесом в правовому полі нормальної країни, а не якогось опереткового і ніким не визнаного квазідержавного утворення. У разі переїзду підприємства зможуть отримати і чималі податкові пільги – звільнення від сплати податку на прибуток та звільнення від сплати податку на додану вартість", – наголосили в прес-службі.

За словами Москаля, з окупованих територій Донбасу завдяки такій ініціативі переїде 90% підприємств.

"Якщо уряд і Верховна Рада дадуть добро, ми доведемо "ЛНР" і "ДНР" до банкрутства. Там є підприємства, які готові переїхати, треба тільки спонукати їх до цього податковими пільгами. Мова йде про бізнес із окупованих територій Донбасу, до яких можна додати і Крим", – запевнив Москаль.Він також згадав про свій досвід роботи головою ОДА в Закарпатській області, де діяв "Закон про спеціальний режим інвестиційної діяльності".

"На початку 2000-х чимало підприємств із сусідніх країн, які вступили в ЄС (з новими вимогами мінімальної зарплати та ін.), розмістили свої потужності на Закарпатті. Вони отримували тут серйозні податкові пільги і мали можливість найняти відносно дешеву, але кваліфіковану робочу силу. За таким же зразком варто діяти і на Донбасі", – додав він.

116c5fe617d1601fffe402cb94af8ba6 1e48532290aa69afe6a917fa79af155d 1b8aa7bb35c3284959dd58d16bb9d0ac