Кожен, хто обирає шлях зла, – руйнує сам себе, пише Володимир Зеленський в себе в телеграм-каналі.

Президент зазначив, що той, хто посилає колони військових знищувати життя іншої країни – та не може втримати їх від втечі та зради, коли життя чинить опір. Тероризує ракетами, а коли їх збивають – принижується, щоб дали «Шахеди». Зневажає людей та кидає на війну сотні тисяч – щоб врешті забарикадуватись у Московській області від тих, кого сам озброїв.

 Росія довго маскувала пропагандою свою слабкість і дурість свого правління. А тепер хаосу вже стільки, що жодною брехнею його не сховаєш. І все це – одна людина, яка знов і знов лякає 1917 роком, хоча взагалі ні до чого іншого привести не здатна.

Слабкість Росії очевидна. Повномасштабна слабкість. І чим довше Росія триматиме свої війська та найманців на нашій землі, тим більше хаосу, болю і проблем для себе ж потім отримає. Це теж очевидно. Україна здатна захистити Європу від розповзання російського зла і хаосу.

Зберігаємо нашу міцність, єдність та силу.

Всі наші командувачі, всі наші воїни знають, що робити.

Слава Україні!

Тим часом звернувся до білорусів представник з оборони та національної безпеки Об’єднаного перехідного кабінету Валерій Сахащик. Він закликав білоруських військових об’єднатися, щоб “врятувати Батьківщину”.

Він записав відеозвернення, в якому заявив про “історичний шанс” для Білорусі.

“Добрий день, улюблений Брест, добрий день, Білорусь. День у Ростові видався цікавим. Усі мислячі люди розуміли, що Російська Федерація, побудована на брехні, корупції та беззаконні, рано чи пізно розвалиться. Ми спостерігаємо початок активної фази цього процесу. Ми не знаємо, що буде завтра.

Ми знаємо інше – що проросійський шлях, яким країну вів Лукашенко всі ці роки, завів нас у глухий кут. Ми з вами зараз стоїмо на дорозі, перед нами опущений шлагбаум і знак “глухий кут”. І ми маємо вирішувати, що робити далі, причому вирішувати швидко… Військовослужбовці 38-ї окремої десантно-штурмової бригади Бреста та інших військових частин налаштуйтесь на нашу хвилю і залишайтеся на зв’язку. Ми переможемо”.