В адміністрації президента Литви зазначили, що на тлі останніх подій у Російській Федерації безпекова загроза для Литви не збільшилася.

Про це повідомляє LRT.

В адміністрації Гітанаса Науседи зазначили, що литовські служби виконують свою роботу і президент отримує оновлення про розвиток ситуації.

“Ситуація у Росії відстежується. Безпосередня безпекова загроза для Литви не збільшилася”, – прокоментували в адміністрації.

Обраний президент Латвії, нагадаємо, повідомив, що латвійські служби відстежують ситуацію у РФ та закликав громадян Латвії у Росії та Білорусі якнайшвидше виїхати звідти.

Експрем’єр Грузії Георгій Гахарія закликає чинну владу закрити кордони з Росією.

Як відомо, з вечора 23 червня у Росії розгортається фактично силове протистояння між керівником ПВК “Вагнер” і офіційною російською верхівкою.

Пригожин стверджує, що взяв під контроль військові об’єкти Ростова-на-Дону, зокрема аеродром, збирається “на Москву”, а також що його вояки збили вже три російських вертольоти.

Також зазначимо, що чинний міністр закордонних справ та обраний президент Латвії Едгарс Рінкевичс зазначив, що безпекові структури країни пильно стежать за подіями у Росії, та закликав латвійців, які перебувають у РФ та Білорусі, якнайшвидше виїхати.

Рінкевичс вранці 24 червня опублікував дві заяви у своєму Twitter.

“Ми пильно стежимо за розвитком подій у Росії, зараз відповідні органи оцінюють ситуацію та додаткові заходи безпеки. З огляду на останні події в Росії хотів би повторити заклик до громадян Латвії не відвідувати Росію і Білорусь, а тим, хто там перебуває, якнайшвидше виїхати з цих країн”, – зазначив Едгарс Рінкевичс.

Увечері 24 червня, коли події лише починали розгортатися, Рінкевичс прокоментував звернення керівника ПВК “Вагнер” фразою “Який цирк, яке шоу”.