У четвер на засіданні фракції відбудуться внутрішньопартійні праймериз “Слуги народу” з вибору кандидата на посаду мера Києва, заявив народний депутат однойменної фракції Олександр Качура.

“Надійшла пропозиція від президента в четвер увечері провести засідання фракції, яке буде присвячене питанню кандидатури на посаду голови НБУ і проведенню праймериз (на посаду мера Києва – ІФ). Президент запропонував саме на засіданні фракції провести праймериз: буде презентація програм, буде голосування фракції, думка ради Київської міської партійної адміністрації та президента України”, – сказав Качура журналістам у середу після засідання Верховної Ради.

Депутат заявив, що вже ввечері в четвер кандидата від партії “Слуга народу” на посаду київського міського голови буде обрано.

“Ми маємо вже о 20:30 у четвер визначитися з тим, хто представлятиме партію “Слуга народу” в Києві”, – додав нардеп.

За його словами, на базі найвищої ради партії було створено робочу групу, яка розробить механізм проведення праймериз, або ж фракція обиратиме свого представника за тим сценарієм, який запропонував президент Володимир Зеленський.

“Ми прийняли ту пропозицію, яка надійшла від президента, й запропонували інші умови, які ми напрацюємо впродовж сьогоднішнього і завтрашнього дня. На базі найвищої ради партії було створено робочу групу, яку очолив Роман Гришук, Євгенія Кравчук, а я взяв самовідвід, оскільки в мене є конфлікт інтересів, адже я сам беру участь у праймериз. Вони напрацюють процедуру проходження самих праймериз, яку буде затверджено в четвер, або ж ми підемо за тією пропозицією, яка надійшла від президента, і ми проводитимемо праймериз на засіданні фракції”, – сказав Качура.

Також раніше, народні депутати України звернулися до Прем’єр-міністра України Денису Шмигаля і просять прозорого призначення голови Державного агентства лісових ресурсів України.

“Народні депутати звернулися до Прем’єра Дениса Шмигаля з вимогою провести призначення нового керівника Держлісагентства в прозорий спосіб. Для цього пропонуємо провести зустріч можливих кандидатів з депутатською фракцією “Слуга Народу”, – пише він.

За словами Качури, необхідно призначити людину, яка зупинить всі схеми.

І сьогодні, Кабмін на засіданні 15 липня призначив новим головою Держлісагентства директора ДП “Національні інноваційні проекти” Василя Кузьовича.

“Кузьович Василь Степанович став главою Державного агентства лісових ресурсів. Болоховець Юрій Віталійович став заступником голови Державного агентства лісових ресурсів”, – написав Гончаренко.

Раніше Юрій Болоховець працював директором ДП “Ніжинське лісове господарство”.