Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на брифінгу 5 жовтня заявив, що в разі відставки має намір створити власну велику команду.

“Я буду працювати далі. Посада – механізм, інструмент, без посади голови Верховної Ради буде важко це зробити, а може, легше. Тому що ти себе відчуваєш людиною, яка повертається до 2019 року, до тих ефірів, відряджень, зустрічей із людьми. Посада в цьому плані заважає. Працювати буду багато, сили є, час є, команда буде. Нам потрібно багато зробити з тих обіцянок, які ми давали, реальних обіцянок”, – сказав Разумков.

Він зазначив, що його усунення від роботи на два пленарні дні з ініціативи фракції “Слуга народу” і депутатських груп “Довіра” та “За майбутнє” відбулося з порушенням регламенту, однак не бачить сенсу це доводити.

Також спікер парламенту не збирається оскаржувати рішення про свою відставку, якщо нардепи його ухвалять.

“Я дуже хотів вірити, що за два роки ми повернули Верховну Раду до парламентської роботи, але, мабуть, я помилився в людях, цінностях, із якими вони йшли”, – резюмував Разумков.

Верховна Рада 5 жовтня проголосувала за відсторонення голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. 7 жовтня спікера можуть відкликати з посади. Сам Разумков запевняє, що жодних пропозицій від олігархів у теперішній ситуації не отримує.

Про це спікер повідомив на брифінгу у парламенті. Він наголосив, що жодних дзвінків від олігархів не було – так, як і за весь час його роботи у Раді.

Олігархи не телефонували, не пропонували допомогу. Так само, як і за останні два роки моєї роботи в кріслі голови Верховної Ради, – сказав Разумков.

Спікер вважає, що наразі – коли він за крок до відставки – жодних пропозицій робити недоцільно. Набагато більше причин було телефонувати раніше, особливо, наприклад, у серпні 2019 року. Проте і тоді, додав Разумков, цього не відбулось.

Парламент відсторонив спікера на 2 засідання