Поки Путін в паніці міняє командування та звільнив генерала та керівника армії, який відповідав за певну ділянку фронту на півдні України. Україна отримала хорошу можливість прорвати оборону окупантів. Зорема, зараз в ЗСУ у велика можливість скористатись цією ситуацією в армії ворога та піти у наступ до Криму. Можливо, Путін і сам зрозуміє свою поразку, та добровільно здасть Крим.

Таку думку висловив полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан.

«Кого б там нового не поставили на цей напрямок у них (окупантів) позитивної динаміки не буде. Вони не зможуть там довго утримувати фронт. Навіть якби сам Путін взявся командувати там військом, жодного шансу втриматись у них немає. Тому, для нас найоптимальніший рух в сторону Криму. Саме тому ми й тримаємось за Кринки, адже це один із напрямків де можна буде форсувати Дніпро та рухатись вперед», — говорить експерт.

Світан також згадав і про можливість знищення Кримського мосту та наголосив, яке озброєння для цього потрібне ЗСУ.

«ЗСУ зможуть впевнено йти на Крим лише тоді, коли отримають авіацію і дальні засоби ураження типу ATACAMS. До того ж, ця зброя може знадобитись для ліквідації Кримського мосту. Два десятки ATACAMS допоможуть нам нанести серйозні ураження по мосту. Як тільки США приймуть рішення про передачу цього озброєння, швидше за все тоді Шольц прийме рішення про передачу Таурус, і ми отримаємо можливість потужного подвійного удару», — наголосив він.