Нардеп Олександр Дубінський, якого 14 листопада арештували за підозрою у держзраді, заявив, що в ніч проти 2 грудня його нібито побили у СІЗО.

Відповідне повідомлення з’явилося в офіційному Telegram-каналі Дубінського.

«Невідомі особи побили народного депутата, про що він заявив своїм адвокатам, а також адміністрації СІЗО. Було викликано швидку допомогу, яка констатувала множинні гематоми, а також підозру на перелом ребра», – йдеться у повідомленні.

Наразі Дубінський з адвокатами «очікує на приїзд працівників поліції для складання акта про тілесні ушкодження».

Нардеп вимагає приїзду начальника Київського слідчого ізолятора, а також «негайної» реакції міністра юстиції Дениса Малюськи, генерального прокурора Андрія Костіна, голови національної поліції Ігоря Клименка.

Захист депутата заявив, що «хтось прямо зацікавлений у фізичному усуненні Дубінського в умовах Київського СІЗО».

Крім того, у повідомленні йдеться, що начебто існує реальна небезпека здоров’ю та загроза життю народного депутата України.

«Адвокати вимагають ухвалення негайного рішення про переведення Дубінського до слідчого ізолятора СБУ для того, щоб забезпечити збереження його життя», — пише в офіційному Telegram-каналі Дубінського.

Нагадаємо, СБУ та ДБР 13 листопада провели обшуки у Дубінського, пізніше оголосивши йому та ще чотирьом людям підозру у держзраді. За даними слідства, група займалася дискредитацією України на міжнародній арені та отримувала гроші від російського ГРУ.