20 січня в Дніпрі померла мистецтвознавець і експозиціонер, заслужений працівник культури України, член НСХУ, лауреат мистецької премії Михайла Паніна, один із засновників Всеукраїнських виставок образотворчого мистецтва Людмила Тверська. Більше 40 років свого життя вона віддала художньому музею Дніпра.

На момент смерті жінці було 80 років. Про це повідомляє управління культури департаменту гумполітики міськради.«Вона вміла ділитися своїми думками, своїм досвідом, своїми знаннями. Дуже любила виступати перед молоддю, вела лекції на наших семінарах творчої молоді, на семінарах керівників студій образотворчого мистецтва. Вклала багато сил для популяризації петриківського розпису в рідному краї на творчих звітах області в Палаці «Україна», допомагала багатьом колекціонерам створювати колекції робіт петриківських майстрів », – пишуть її колеги.

Нагадаємо, в нічному клубі “Дошки” в Кемерово померла одна з відвідувачок. Загиблою виявилася глава управління Мін’юсту Росії по Кемеровській області Лілія Серебренникова.