У столиці Індії Делі виявили мертвою сім'ю з 11 осіб в їх власному будинку, майже всі вони були повішені, передає Корупція.Інфо.

Десять з одинадцяти жертв були знайдені повішеними на перилах під стелею, з зав'язаними очима, ротом і зв'язаними за спиною руками. Як повідомили в поліції, загиблих виявив сусід.

За наявною інформацією, були знайдені тіла чотирьох чоловіків і сімох жінок. Серед загиблих є як підлітки, так і 75-річна жінка – єдина з жертв, знайдена на підлозі.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву"Ми зможемо сказати щось про причини смертей тільки після того, як отримаємо результати розтину", – сказав комісар поліції північного району Делі Звинувачує Кумар.

Відзначається, що два тижні тому в магазині, який знаходиться під будинком сім'ї, сталася перестрілка. Однак в поліції заявили, що видимого зв'язку між злочинами не виявлено.

Нагадаємо у Харківській області в результаті лобового зіткнення двох автомобілів загинула сім'я з міста Куп'янськ – водій, його дружина і двоє дітей.  За попередньою інформацією, водій транспортного засобу Hyundai Tucson припустив виїзд на зустрічну смугу руху і зіткнувся з автомобілем Daewoo Lanos.