Вся сім’я втратила життя в один день з невідомих причин: попередня версія викликає деякі сумніви. У Московській області молода сім’я: чоловік з дружиною і двоє дітей, трагічно загинула. Попередня причина вказана як харчове отруєння.


У прес-службі ГСУ СК регіону повідомили, що тіла подружжя, а також двох дітей 2 і 9 років знайшли у будинку на вулиці Перемоги в Електросталі. На місце прибули співробітники слідчого відділу. Однак, слідів насильства на тілах експерти не виявили.
 
Перше припущення свідчило про те, що батьки з дітьми могли отруїтися газом. При обстеженні квартирного газорозводу витоку виявлені не були. В даний момент розробляється версія про отруєння якоюсь речовиною, можливо потрапив в організм жертв під час прийому їжі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Всі продукти, якими харчувалася сім’я, вилучили і відправили на експертизу. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Причиною загибелі сім’ї в підмосковній Електросталі могло стати отруєння грибами, повідомляє Слідчий Комітет. Такий висновок був зроблений після огляду місця трагедії, а також знайдених там харчових компонентів-продуктів.

Як випливає з відеозапису, яка розміщена в соціальних мережах СК, в морозилці виявилися заморожені гриби в чорному пакеті.

Варто відзначити, що відео, на яке посилаються більшість російських ЗМІ з Twitter було вилучено.