Айнарс Багатскіс: “Шепард багато нашкодив перед цим, щоб не забити”

Вчора в першому домашньому матчі Кубка Європи ФІБА єдиний представник баскетбольних єврокубків від України “Київ-Баскет” вирвав домашню перемогу в угорського “Керменда” на останній секунді – 80:78.

“Я був впевнений, що Шепард заб’є, – заявив після матчу тренер киян Айнарс Багатскіс. – Він багато нашкодив перед цим, щоб не забити. Класна сьогодні була атмосфера. Жива публіка. Не як в театрі, а як на спортивному заході. У нас був немов шостий польовий гравець. Не треба вигадувати велосипед. Баскетбол – це гра маленьких. в НБА, в Євролізі і тут. Якщо маленькі роблять фігню, ти отримуєш два очка. Якщо “великий” помиляється в фарбі, в гіршому випадку – позиційний напад. Я був впевнений, що Кейсі потрапить. Він ментально сильний. Він вчиться. Ег ніхто ніколи не вчив, і зараз він вчиться”.

Найрезультативнішими у господарів виявилися Сергій Павлов – 18 очок, Шепард – 17, Кіндалл Хілл і Максим Пустозвонов – по 11. Нагадаємо, минулого тижня “Київ-баскет” стартував у другому раунді перемогою над “Зволле” у Нідерландах. Тепер удома здобув другу вікторію в групі К і ділить першу сходинку з латвійським “Вентспілсом”. Між собою лідери зіграють 7 і 22 січня 2020 року.