Лідер музичного ансамблю «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон розповіла, як подолати біль після великої втрати.

За лаштунками зйомок новорічного шоу «Привіт, 20-ті!» На телеканалі “Україна”, артистка відверто розповіла про своє горе.

Для зірки це був дуже важкий рік, адже у неї помер 36-річний син. Незважаючи на це були і позитивні моменти – ансамбль виступив у Австрії та Білорусі. Також артистка сама багато подорожувала, наприклад, побувала в Мексиці. Зараз зірка збирається до Франції, а далі – Китай.

Незважаючи на посмішку і надзвичайну силу, Фаліон з сумом зізналася, що не розуміє, як їй вдалося пережити сильну втрату. Нещодавно річниця була, як помер її син.

На думку зірки, їй допомогла вистояти робота, на яку вона повернулася після дев’яти днів. Артистка каже, що багато матерів після такої трагедії просто розбиваються, але їй допомогли Бог, рідні і робота.

Жінка зізналася, що в роботі вона забувалася і її це врівноважувало.

У лідера ансамблю «Лісапетний батальйон» насичене гастрольне і особисте життя.

Саме з новим обранцем співачка подорожує і зустрічає велику сім’ю.

Наталія розповіла, що з важкою втратою допоможе впоратися любов до себе. Жінкам, які пережили таку біду, потрібно радувати себе.

Зірка рекомендує побувати на природі, якщо немає грошей на подорож, і послухати, як дихають осіннє листя і як вони падають.

“Скажіть чоловікові, який він хороший, і неважливо, що ви прожили разом 40 років – посміхніться, обійміть, а він обійме вас. Робіть собі щастя! Просто посміхніться і скажіть собі:« Я буду щаслива! Я буду випромінювати щастя і всі, хто поруч зі мною, будуть такими ж», – порадила Фаліон.