Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк закликав до оголошення в розшук тих російських політиків, які закликають до бомбардувань Києва та вбивства мирних людей.

“У рф різні суб’єкти, які загубилися в часі, просто зараз пропонують максимально жорстоко бомбардувати центр Києва й обов’язково знищувати мирних людей. Масово знищувати. З максимальними руйнуваннями. Включно з Президентом Зеленським. А це вже цілком конкретні кримінальні провадження…”, – написав він у телеграм-каналі в п’ятницю.

“Медведєв (вічно п’яний), Володін (спікер парламенту, якого немає), Миронов, Константинов (банальний кримський злодій), десятки інших політиків і чиновників. Це без урахування їхніх традиційно збочених товстунів-пропагандистів. Достатньо виставити на цих суб’єктів “червоні” розшукові картки. Для початку. Далі – більше. Час уже нам і справді готуватися до масових арештів суб’єктів, які з кожним днем дедалі відвертіше вимагають масових смертей українців”, — вважає Подоляк.

Ймовірно одним з перших у цьому списку буде експрезидент росії Дмітрій Мєдвєдєв, який недавно нахабно висловлювався з приводу затримання Медведчука. Для прикладу, Медведєв обізвав “виродками” окремих представників української влади, які “хочуть вибити” свідчення з Віктора Медведчука, засудити його, а потім обміняти на полонених. Російський чиновник погрожував їм, заявивши, що радить “уважно озиратися” і “міцно замикати двері”.

На що Михайло Подоляк відреагував так:

“Утім, суб’єкт Медведєв абсолютно точно не має жодного впливу в росії. Його команда була звільнена з уряду, а когось навіть заарештували. Ніхто в Кремлі його не поважає. Не дивно, що навіть російське суспільство присвятило йому спеціальний хештег – #Жалкий”, – йдеться у дописі Подоляка.

“Складно посперечатися з цією оцінкою. У світі ж до Медведєва взагалі ставляться, як до порожнього місця. Дивно, що останнім часом рф постійно вдається до реанімації “політичних мерців”, – додав радник голови офісу президента.

Також у список засуджених можуть потрапити численні російські пропагандисти, політики та громадські діячі, які щоденно ллють потоки дезінформації та фейків у медіапростір.