Боєць батальйону “Свобода” Нацгвардії України Ярослав Лисенко розповів, яка ситуація на фронті і коли контранступ. Захисник поділився, який сюрприз готується окупантам найближчим часом.

“Знаходимося на сході, на жаль не під Бахмутом, де ми більше трьох місяців захищали Україну, стримували ворога, трохи північніше до Сіверська, але виконуємо свої обов’язки, як і належить. Чекаємо з дня на день, що всі разом підемо, коли буде можливість, підемо в атаку та знесемо їх усіх аж до Лисичанська, аж до Луганська, які за цей час стали нам уже рідними”, – розповів боєць 24 канал.

Також боєць розповів, яка ситуація на фронті. Як зазначив захисник, інтенсивність впала, але війна триває.

“Інтенсивність впала, адже всі чекають на щось. І ворог в очікуванні того, що ми підемо в атаку, готуються і окопуються, заливають бетонні редути і таке інше. І ми в свою чергу теж. І війна не закінчилася, вони продовжують нас обстрілювати з артилерії, продовжують мінометний вогонь, продовжують вогонь із РПГ. Від цього вберегтися чи якось адаптуватися неможливо, тут тільки пильність та уважність не пропустити пуск та сховатися”, – розповів боєць.

Попри те, що Росія завдає ракетних та дронових ударів по Україну, наша держава готується до довгоочікуваного контрнаступу. І це вже може статися незабаром.

Про наближення контрнаступу ЗСУ свідчать слова радника президента Михайла Подоляка. Наразі ведеться робота щодо збільшення інтенсивності обстрілів матеріально-технічного забезпечення окупантів.

Іноземне видання CNN зазначає, що день початку контрнаступу швидко наближається.

Вже ведеться певна робота щодо збільшення інтенсивності обстрілів матеріально-технічного забезпечення Росії, щоб найближчим часом знизити їхню бойову спроможність, послабити обороноздатність,– заявляв раніше Михайло Подоляк.

Удари, про які згадує Подоляк, часто називають “операціями”. CNN раніше повідомляв, що вони почалися 12 травня.

“Все, що зараз відбувається, є передвісником контратаки, необхідною передумовою. Коли збільшується інтенсивність вогню, особливо по матеріально-технічному забезпеченню, коли збільшується кількість операцій”, – зазначав Подоляк.

Так, Україна збільшила кількість ударів по російських складах боєприпасів, матеріально-технічних вузлах і базах тилового ешелону, таких як у Маріуполі та Бердянську.

Нещодавно у своєму зверненні президент Володимир Зеленський сказав, що час контрнаступу визначено, але не надав додаткових деталей. І попри явні ознаки того, що йде контрнаступ, Подоляк також відмовляється вказувати конкретні дати.

Контрнаступ буде в будь-якому випадку, і він буде успішним. Це буде не швидко, це займе деякий час, це буде складно, але все одно буде успішно,– наголошував Подоляк.

Україна зможе закінчити війну ще в поточному році.

Нещодавно радник глави ОП Михайло Подоляк розповів, що є головною умовою наближення нашої держави до миру в найближчій перспективі. За його словами, Україна просуває мирний план, що полягає у повному виведенні російських військ з території нашої держави. Будь-які перемовини чи інші “мирні формули”, за його словами, зараз не мають сенсу.

Разом з тим, очевидно, що лише збройна підтримка від західних партнерів може гарантувати перемогу Збройних Сил. Тому й не виключено, що уже до кінця цього 2023 року ми переможемо, якщо союзники нададуть усе необхідне. Зокрема, йдеться про постачання артилерії, снарядів, ракет великої дальності та винищувачів.