Послідовники експрезидента Міхеіла Саакашвілі у Грузії призупинили голодування. Таке рішення вони ухвалили через прохання самого Саакашвілі.

Протестувальники почали голодувати з 21 грудня. Про припинення голодування розповів глава опозиційної партії країни «Єдиний національний рух» Ніка Мелія.

Наразі відомо, що близько 200 послідовників політика оголосили голодування біля основного офісу партії в Тбілісі. Періодично прихильникам Саакашвілі надавали медичну допомогу.

«Міхаіл Саакашвілі переживає за стан здоров’я кожного голодуючого і заявив, що сам буде змушений відновити голодування, чого ми не маємо права допустити, оскільки голодування Саакашвілі може призвести до фатального результату. Ми вирішили перейти на наступний етап боротьби», – заявив Ніка Мелія.

Однак Мелія не пояснив про яку саме боротьбу мовиться. Тільки додав, що вона буде «різноманітною і ненасильницькою».

Нагадаємо, що 30 грудня 2021 року політика перевезли з госпіталю у в’язницю. Це зробили проти його волі та посеред ночі.

Українська народна депутатка та кохана Саакашвілі Єлизавета Ясько заявила, що його «насильно повалили та в наручниках вивезли до в’язниці в Руставі».

Ще 28 грудня політика намагались перевезти у в’язницю з госпіталю. Проте Саакашвілі втратив свідомість. У нього був тиск 200 на 110 (при нормі 120 на 80). Тоді його нікуди не перевели.