У росіян знову посипався фронт на Донбасі. Котел в районі Лимана запустив панічну реакцію окупаційних військ РФ на Східному фронті.

Окупаційна армія РФ, попередньо, біжить із Кремінної.

До мережі потрапили кілька роликів масової втечі окупантів у Луганській області.

Судячи з роликів, росіяни вже тікають із міста Кремінна. А це означає, що РФ втрачає територію Луганщини.

В одному з роликів окупант, матюкаючись, коментує відхід росіян із Кремінної. “Всі! Ось хлопців зустріли, вони останні. Попереду немає нікого. Ні 208-й, нікого! – поскаржився окупант.

Другий ролик знятий уночі. Російський військовий показав, як він із товаришами тікав із Кремінної. «Агов, вийшли з Кремінної! Як страшно! Страшно взагалі. Нормально, мусить бути страшно», – кричав російський солдат.

Про те, що фронт російської армії на цій ділянці посипався після оточення Лимана, російські пропагандисти почали масово писати в ніч проти 1 жовтня.

Генштаб ЗСУ інформацію поки що не коментує. Однак якщо вона підтвердиться, це означатиме вихід ЗСУ до Рубіжного, Лисичанська та Сєвєродонецька.

Оточення Путіна розуміє, що війна в Україні програна. Прибравши Путіна, Кремль почне випрошувати у Заходу капітуляцію на більш вигідних умовах.

Зараз настає останній період діяльності Путіна в Росії.

“Він погіршує позиції всього свого оточення. Його оточують такі ж негідники, як і він: вони всі жадали знищення України, всі підтримували цей проект. Але більшість людей з нормальною психікою зрозуміли, що війна програна”, – говорить політолог Андрій Піонтковський в ефірі FREEДОМ.

Водночас, як стверджує політолог, перед оточенням Путіна стоїть набагато більш важливе завдання.

“Так, вони не перестали ненавидіти України, але для них більш актуально зберегти владу і величезну власність в Росії, в країні, що зазнає поразки. Лінія Кремля зараз – всіма засобами, за допомогою міжнародних посередників домагатися перемир’я, припинення вогню, але якось зафіксувати якісь захоплені позиції і знайти якусь м’яку форму відступу, не ганебного збереження при владі”, – стверджує Піонтковський.

Після виступу в Самарканді Путін зрозумів, що мирного відступу немає, що його ж соратники дуже скоро від нього позбудуться. Оскільки без нього їм легше буде домовлятися із Заходом і може бути навіть з Україною, зазначає Піонтковський.

“Путін вже вирішує питання своєї особисто влади, збереження своєї посади, тому що в російській системі, втративши владу, він втратить і життя. Але це довго тривати не може. Дві серйозних, яскравих перемоги українських військ і для мене очевидно, що оточення від нього (Путіна – ред) позбудеться і спробує знайти більш м’які умови капітуляції, ніж ті, з якими їм би довелося зіткнутися при збереженні Путіна”, – упевнений політолог.

Зараз Путін погрожує всьому світу, що він завдасть ядерного удару по Україні. Аналітики передбачають, що він таки може здійснити терористичну атаку, але це йому нічого не дасть.

Як зазначають аналітики з Інституту з вивчення війни, ядерного удару Путін може завдати задля досягнення бажаного оперативного ефекту. Мовиться про заморожування лінії фронту, а також припинення контрнаступів ЗСУ. Але ризики надто високі.

Україну та Захід навряд чи залякають такого роду атаки. А все тому, що народ нашої країни неодноразово довів, що боротиметься за свою державу до останнього. Тож на диктатора очікує або капітуляція, або таки рішучий, але безглуздий крок.

Можливий ядерний удар з боку Росії – чергова демонстрація того, що ворог не здобув жодних масштабних перемог у війні. Принаймні якщо пригадувати про бажання блискавично швидко взяти під контроль Київ і Харків.