Обвинувачений отримав 13 років в’язниці.

Шевченківський районний суд Києва у понеділок, 23 грудня, засудив до 13 років позбавлення волі обвинуваченого у жорстокому вбивстві ветерана АТО Сергія Олійника, яке відбулося біля Золотих воріт у червні 2017 року. Тоді чоловік заступився за сина-музиканта і отримав удар ножем в серце.

Як повідомила прессекретар столичної прокуратури Надія Максимець на своїй сторінці у Facebook, прокурор у дебатах просив для обвинуваченого 13 років позбавлення волі.

“Таким чином, суд повністю підтримав позицію сторони обвинувачення”, – уточнила Максимець.

Нагадаємо, що влітку 2017 року син Сергія Олійника Ярослав, який закінчив Національну музичну академію, грав під відкритим небом на цифровому фортепіанодля перехожих на вулиці Ярославів Вал. Батьки слухали його, сидячи на лавочці. В результаті до Ярослава підійшов агресивний чоловік і спробував забрати гроші, які кидали на знак подяки за гру перехожі. Він став погрожувати і навіть замахнувся на музиканта, але за сина вступився батько Сергій. Невідомий пішов, а через 20 хвилин повернувся з ножем, раптово підійшов до Сергія і наніс два удари у груди і живіт. Чоловік загинув на місці. Підозрюваного оперативно затримали, ним виявився 58-річний киянин.

Загиблий Сергій Олійник у мирному житті очолював Всеукраїнську профспілку працівників-мігрантів. У 2015 році він добровольцем пішов на війну (позивний “Вікінг”), воював під Мар’їнкою, керував розвідкою. Після демобілізації продовжував допомагати бійцям, створив профспілку ветеранів.