Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець зазначив, що з сьогоднішнього дня припинено в’їзд журналістів та волонтерів до Бахмута.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “Еспресо”.

«Ворог продовжує вести наступальні дії з кількох напрямків – це Куп’янськ, Кремінна, Бахмут та Вугледар. Найбільшу увагу зараз зосереджено довкола Бахмута. З сьогоднішнього дня припинено в’їзд до міста журналістам та волонтерам, що пов’язано з певними діями з української сторони. Тут може бути кілька сценаріїв. Фронтально-наступальні дії противника на Бахмут не мали успіху, але противник має частковий успіх на цій ділянці. Протягом наступних кількох днів відбуватимуться важливі події довкола Бахмута. Обмеження допуску цивільних та інформації навколо цієї ділянки фронту може свідчити про певну динаміку навколо Бахмута», – наголосив Згурець.

Експерт також додав, що навколо Вугледара ЗСУ вдало знищують російські підрозділи та бронетехніку.

«Північніше Сватове ворог намагається вийти на річку Оскол. Біля населеного пункту Дворічне просування російських військ немає, ЗСУ контролюють цей напрямок. Під Кремінною ворог намагається здійснювати наступальні дії в лісах за Дібровою, намагаючись відтіснити наші підрозділи до річки Жеребець. ЗСУ активно знищують російські підрозділи та бронетехніку. На цій ділянці ворог зазнає найбільших втрат», – зазначив Згурець.