Петру Порошенко підклали свиню. Про це пишіть ЗМІ та огляді.

У кабінеті, який колись займав його соратник, знайшли дуже цікаві документи, які можуть остаточно дискредитувати колишнього президента і забити останній цвях у його політичній кар’єрі. Імовірно, ексчиновник забув заховати паперу від сторонніх очей.

Журналісти вже тривалий час пишуть, що п’ять років президентства підкосили здоров’я Петра Порошенка. 

Перенапруження і стреси позначилися на зовнішньому вигляді політика: він посивів, під очима з’явилися великі мішки. Ситуацію погіршує цукровий діабет, від якого, як стверджують знайомі з колишнім президентом люди, він страждає давно.

Скандал, що вибухнув нещодавно, явно не поліпшить самопочуття політика. Разом зі здоров’ям, на дно може піти і політична кар’єра Порошенка.

Сенсаційну новину оприлюднила українська газета KyivPost. У кабінеті Володимира Горковенка, який в 2014-2019 роках відповідав за інформаційну політику Адміністрації президента, знайшли папери, які доводять факт підкупу Петром Порошенком ЗМІ і блогерів.

За наявними відомостями, екс-президент купував хвалебні публікації в пресі, позитивні коментарі на радіостанціях і сюжети на телебаченні. 

Наприклад, напередодні виборів до місцевих органів влади в 2015 році близько мільйона доларів з кишені Порошенка отримали сім радіостанцій.

З матеріалу випливає, що Горковенко залишив компрометуючі документи в кабінеті, і навіть не спромігся заховати їх після поразки Порошенко на виборах. 

Чи то забув, чи то не захотів, чи то наївно сподівався, що їх ніхто не знайде, – пишуть журналісти.

Публікація справила ефект бомби. Українська громадськість і преса гуде від обурення, а ЗМІ все більше рясніють повідомленнями про нечесну гру Порошенка.

Горковенко звісно ж спробував врятувати свою репутацію, а заодно колишнього шефа. Інформацію про підкуп він назвав маячнею.

Так чи інакше, важкий удар по іміджу експрезидента публікацією KyivPost вже завданий. Не виключено, що цей скандал поховає надії Порошенка на щасливе політичне завтра.

До слова, заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко зазначив, що дізнався про розслідування після звернення «Детектора медіа» по коментар. 

«Завдяки вам, по-перше, я згадав, хто такий пан Горковенко. А по-друге, прочитав цікаве розслідування у виданні Kyiv Post. Єдине, що можу сказати, – це порадити пану Горковенку не намагатися піаритись за рахунок співробітників Офісу президента та прізвищ, які він згадує у своїй прямій мові. Якщо він має питання щодо розслідування, то нехай він розбирається з Kyiv Post. Мене чи Офіс президента, чи партію приклеювати до розслідувань щодо фігурантів зі старої влади не треба», – сказав пан Тимошенко.